Dom opieki spełniający najwyższe standardy.

Nasz Dom Opieki – Dom Seniora Bryza w Koleczkowie – położony jest w urokliwym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Spokojna okolica i położenie na uboczu czynią to miejsce wyjątkowym.

Dom Seniora Bryza to marka, na którą pracujemy długimi latami, chcemy żeby wyróżniała się spośród innych najwyższymi standardami oraz spełniała wszystkie wymagania naszych klientów. Świadczenie najwyższej jakości usług zawsze będzie naszym priorytetem i zawsze będziemy na to kłaść największy nacisk, skrupulatnie wykonując naszą pracę dla Was. Naszą misję wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów. Dom Seniora Bryza to marka, której możesz zaufać, a my możemy być dumni z tego co razem tworzymy.

 

Całodobowa opieka nad osobami starszymi

W naszym domu opieki personel jest do całodobowej dyspozycji naszych podopiecznych. Osoby starsze, wymagające ciągłej opieki mają ją zapewnioną przez doświadczony i zaangażowany personel, który zawsze służy pomocą. Ciepła i rodzinna atmosfera sprawia, że seniorzy czują się w naszym ośrodku jak w domu. Zapewniamy rozrywki i zapełniamy czas naszym podopiecznym, którzy się nigdy nie nudzą i radośnie spędzają jesień swojego życia. Wiemy jak bardzo ważne dla naszych seniorów jest zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa i domowego ciepła.

 

Profesjonalny i zaangażowany personel.

Mamy ogromne doświadczenie na rynku, nie jest to pierwszy dom seniora, który prowadzimy dla Państwa. Korzystamy z wieloletniej praktyki, która nauczyła nas jak w pełni profesjonalnie opiekować się naszymi podopiecznymi. Zapewniamy najwyższe standardy oraz spełniamy ich wymagania. Dostosowanie naszych usług dla klientów jest rzeczą ważną, dlatego zawsze wsłuchujemy się w Państwa opinie i uwagi, staramy się spełniać wszelkie Państwa oczekiwania.

 

Dom Seniora Bryza posiada zezwolenie Wojewody Pomorskiego.

Pozycja 59 w rejestrze placówek zapewniających całodobową opiekę – domów opieki.

Kontakt telefoniczny: 58 712 22 17, 785 692 080